Waarom krijgen steeds meer mensen schildklierproblemen? Hoe kun je als therapeut eventuele schildklierproblematiek voor zijn en wat is daarvoor nodig? Tijdens deze lesdag krijg je inzicht in hoe de schildklier werkt: de functie en de hormoonproductie.
Data & inschrijven
Download de studiebrochure
Nascholing ‘De schildklier: aandoeningen en ondersteuning’
Tegenwoordig krijgen steeds meer mensen te maken met schildklierproblemen. Voorbeelden zijn dat de schildklier te snel of te traag kan werken en er kunnen auto-immuunziektes ontstaan aan de schildklier. Op deze dag staan we stil bij hoe het komt dat steeds meer mensen last krijgen van hun schildklier en worden er tools aangereikt om als therapeut te meten wat er eventueel mis is met de schildklier van je cliënt.
Tijdens deze lesdag krijg je uitgelegd hoe de schildklier werkt: de functie, hormoonproductie. Wat is het nut van deze hormonen en waar is de schildklier gevoelig voor? Ook wordt er aandacht besteed aan wat er gebeurt als de schildklier niet meer goed werkt en wat daar de oorzaak van kan zijn. Hoe kun je als therapeut eventuele schildklierproblematiek voor zijn en wat is daarvoor nodig? Hiernaast is er ruimte voor vragen en eigen inbreng vanuit de praktijk.
Bijzondere aandacht wordt besteed aan:
De werking van de schildklierhormonen
Symptomen van een ontregelde schildklier
Bloedwaarden van een normale en een ontregelde schildklier
Rode vlaggen van schildklierproblematiek
Auto-immuunziektes van de schildklier
Voorkómen van schildklierdisfunctie
Investering in jezelf Onze online nascholingen kosten €144, nascholingen op locatie kosten €160. Je kunt dit bedrag eventueel in 2 termijnen betalen zonder extra kosten. Deze nascholing is SNRO geaccrediteerd en geldig om je Medische Basiskennis te onderhouden.
Interesselijst Is de nascholing al vol en wil je op de hoogte gehouden worden zodra er nieuwe data bekend zijn? Geef je op voor onze interesselijst, dan sturen we je een mailtje zodra jouw favoriete nascholing weer ingepland is.
Nascholingen Nieuwsbrief
Wil je graag een plekje bemachtigen bij een van onze populairste nascholingen? Ben je benieuwd naar de nieuwste onderwerpen en wil je op de hoogte gehouden worden wanneer deze nascholingen zijn gepland? Dan is onze Nascholingen Nieuwsbrief voor jou. Schrijf je in en je ontvangt het laatste nieuws over onze nascholingen rechtstreeks in je mailbox.
De onderwerpen van onze nascholingen sluiten aan bij de Medische Basiskennis en/of Psychosociale Basiskennis. Middels de nascholingen wordt je kennis verdiept en/of uitgebreid. Onze nascholingen zijn geaccrediteerd door het SNRO en goedgekeurd door het CGO, staan voor 0,9 ECTs en bevatten 24 SBU waaronder 8 contacturen.
Vanuit liefde voor je vak
Wist je dat.. verzekeraars stellen dat therapeuten minimaal 1 keer per jaar moeten nascholen om het MBK of PsBK diploma geldig te houden?
Vanuit onze visie volg je een nascholing vanuit liefde voor jezelf, je vak en je medemens. Vanuit de wens om jezelf als gezondheidsprofessional te blijven verbeteren. Een nascholing is in alle opzichten een waardevolle investering: je houdt op een leuke en leerzame manier de ontwikkelingen in het veld bij, ontmoet zorg- en gezondheidsprofessionals vanuit verschillende disciplines én je onderhoudt je Medische en/of Psychosociale Basiskennis.
Voorbereiding, lesdag, certificaat
Je bereidt je thuis voor op de nascholing door de literatuur te lezen en (in de meeste gevallen) huiswerkvragen te maken. De lesdag duurt van 9.00 tot 17.30. Je kunt na afloop een certificaat downloaden in je online leeromgeving. Op verzoek kun je tegen betaling een hardcopy ontvangen.
Zoveel meer geleerd dan ik had verwacht, dankzij de docente die enorm veel kennis in huis heeft. Zij gaf mensen ook ruimte om vragen te stellen, daarnaast bracht zij haar kennis op gepaste wijze met humor.
Data & inschrijven
Bekijk de geplande data van de nascholing ‘De schildklier: aandoeningen en ondersteuning’ en schrijf je direct in.
Bekijk data en schrijf je in
Download de studiebrochure
Volledig geaccrediteerd
Con Amore heeft een systeemaccreditatie bij de Stichting Nederlands Register voor Opleidingen (SNRO) en is lid van het Collectief van Geaccrediteerde Opleidingen (CGO). Dit houdt in dat deze nascholing door alle beroepsverenigingen erkend wordt als onderhoud voor jouw Medische Basiskennis. Deze nascholing is goed voor 0,9 ECT, na afloop krijg je een certificaat.
Meer leren over accreditaties?
Download de studiebrochure
Over Vera
Vera van Randwijck heeft voeding gestudeerd aan de Universiteit van Wageningen. Daarna heeft ze de Pabo gehaald en mede een eigen school opgericht in Soest. In 2011 is ze haar eigen praktijk voedingsadvies gestart. Ze heeft de opleiding tot orthomoleculair therapeut afgerond bij Ortho Linea en daarna ook de opleiding tot darmtherapeut. Vera geeft les over de overgang, voeding en darmmicrobioom, de schildklier, supplementen, de vrouwelijke hormonen en voeding in relatie tot hart- en vaatziekten.
Lees meer
Download de studiebrochure
Studievragen
Voorafgaande aan de les maak je thuis de bijbehorende studievragen in de online leeromgeving, in gemiddeld 2 tot 5 uur. Dit zorgt ervoor dat de docent sneller de diepte in kan duiken over het onderwerp.
Lesdag
De interactieve lesdag zit vol waardevolle inzichten en zorgt voor verdieping. Ook is het een mooie gelegenheid om les te krijgen van onze bevlogen docent, die wetenschappelijke kennis aanvult met complementaire inzichten.
Certificaat
Deze nascholing is met zorg voor jullie ontwikkeld en sluit aan op de PLATO-normen. Ook is de nascholing geaccrediteerd door de SNRO en goedgekeurd door het CGO. Na deelname ontvang je een certificaat in PDF vorm.